Menu
Your Cart

výběr  DÁRKŮ  ke každé objednávce nad 4000 Kč

O společnosti

Gorilasports.cz - Váš internetový obchod pro kulturistiku a fitness

O NÁS:

Jako vášniví sportovci, máme vysoké nároky na fitness vybavení a to se odráží v našich produktech: Kvalita a trvanlivost, jako i funkčnost a bezpečnost jsou prvky, kterým věnujeme nejvyšší pozornost. Bez ohledu na to, jestli je vám 18, 45 nebo 65; radost z dobré kondice i radost úspěšného a efektivního cvičení závisí na vhodném a kvalitním cvičebním náčiní. S naší širokou nabídkou, dlouholetými zkušenostmi a komplexním servisem je Gorilla Sports váš ideální tréninkový partner pro silové sporty, Fitness a aerobic. Ať už vybavujete domácí nebo veřejnou tělocvičnu – u nás najdete vše.

Snažíme se neustále zlepšovat naše výrobky a rozšiřovat nabídku abychom vyhověli požadavkům trhu nejen pro levnější domácí vybavení, ale i profesionální pro oblasti jako fitness centra, hotelové fitness, sportovní kluby ... Jsme dynamický tým nejen s poznatky ze sportu a fitness, ale i obchodu a výroby. Pro další informace, cenové nabídky a jiné nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem.

Mateřská společnost Gorilla Sports vznikla v roce 2005 v Německu a aktuálně má tisíce spokojených zákazníků nejen doma, ale i v dalších zemích jako Francie, Anglie, Polsko, Finsko, Švédsko, Norsko, Rakousko, Švýcarsko, Slovensko, Česká republika ... Nabízí a vyrábí pro Vás sportovní a fitness produkty přičemž dbá na kvalitu a trvanlivost vlastních produktů.

Profesionální fitness a sportovní vybavení pro všechny!

Zprostředkovatel:

Sídlo firmy:

GorillaSports.cz, s.r.o.

Bělohorská 272/13, Břevnov, 169 00 Praha 6


IČO: 05334870

DIČ: CZ05334870

Bankovní spojení:

Číslo účtu: CZ7320100000002201063314


Společnost Gorillasports.cz, s.r.o. je výhradním dovozcem GORILLASPORTS pro ČESKOU REPUBLIKU.

Velkoobchodní spolupráce (B2B)

Máte zájem o odběr zboží z našeho sortimentu za účelem jeho dalšího prodeje? HLEDÁME PRODEJCE, KAMENNÉ OBCHODY, FITNESS CENTRA, E-SHOPY

Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle +420 601 106 373 nebo e-mailem: info@gorillasports.cz , kde se dozvíte veškeré informace o velkoobchodních podmínkách.

Cookies
S cílem zajistit řádné fungování této webové lokality ukládáme někdy na vašem zařízení malé datové soubory, tzv. cookie.