Menu
Your Cart

výběr  DÁRKŮ  ke každé objednávce nad 4000 Kč

Dodací podmínky

Dodací lhůty jednotlivých produktů jsou uvedeny na internetových stránkách. Doba dodání je standartě od 2 do 5 pracovních dnů, není li uvedeno jinak. Prodejce si vyhrazuje právo změny těchto  lhůt vzhledem k stavu skladových zásob.

V případě jakékoliv změny bude kupující vždy upozorněn předem.

Dodání:

dodací lhůta označená termínem SKLADEM označuje, že zboží (minimálůně 1ks) je dostupné. Dále tento termín znamená také, že zboží je ihned připraveno k odeslání (expedice proběhne v průbehu 1-2 prac.dní), v případe PLATBY DOBÍRKOU, PAYPAL-em, nebo KARTOU. POKUD OBJEDNÁVKU kupujíci hradí bankovním příkazem, zboží expedujeme PO zaevidování platby, TAKŽE DODACÍ LHŮTA SE MŮŽE PRODLOUŽIT.

dodací lhůta označena počtem dní, oznamuje dny za které bude zboží naskladněno a dostupné k odběru. O expedici bude kupijíci předem informován.

dodací lhůta označená termínem NEDOSTUPNÉ oznamuje, že je daný produkt momentálně vyprodán a zákazníkovi je doporučeno kontaktovat zákaznickou linku (uvedenou na webové stránce) nebo informační mail info@gorillasports.cz , kde mu dostupnost zboží potvrdí.


Pro dodání zboží využíváme kurýrní společnost GEIS

Doručuje se pracovní dny v době od 09:00 do 17:00 (KROMĚ DNŮ PRACOVNÍHO KLIDU) přesný termín na základě domluvy s kurýrem. Pokud Vám kurýrem navržený termín nebude vyhovovat, domluvte si s ním náhradní termín. Dopravce zásilku doručuje 3x, poté je zásilka odeslána zpět a objednávka zrušena.

Kurýr odevzdá zboží při jeho autě - kurýr zásilky nevynáší.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci.

Žádáme zákazníky aby poškozené zboží nepřevzali, případně převzali s výhradou. Zboží je pojištěno a v případě převzetí bez výhrady -přepravné pojištění zanikne. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. V daném případě je doporučeno kontaktovat zákaznickou linku (uvedenou na webové stránce) nebo informační mail info@gorillasports.cz .

V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně (víc než bylo 3x, nebo jse zboží již vrátilo na sklad prodejce jako nepřevzatá zásilka) nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

Ceník přepravy zásilek po ČR dle váhy pri objednávce.

do 20 kg ........... 68,60 Kč bez DPH / 83,01 Kč s DPH

do 40 kg ......... 132,02 Kč bez DPH / 159,74 Kč s DPH

do 60 kg ......... 206,61 Kč bez DPH / 250,00 Kč s DPH

do 80 kg .......... 276,03 Kč bez DPH / 334,00 Kč s DPH

do 100 kg ........ 344,63 Kč bez DPH / 417,00 Kč s DPH

do 120 kg ........ 414,05 Kč bez DPH / 501,00 Kč s DPH

Každých dalších (i započatých) 40 kg bude zpoplatněno příplatkem 138,02 Kč bez DPH (167,00 Kč s DPH).

Montáž strojů je možná dle domluvy. Je potřebné se předem informovat. Kontaktujte nás telefonicky +420 601 106 373 nebo e-mailem:  info@gorillasports.cz

Osobní odber momentáně není k dispozici. Ďekujeme za pochopení

Cookies
S cílem zajistit řádné fungování této webové lokality ukládáme někdy na vašem zařízení malé datové soubory, tzv. cookie.