Menu
Your Cart

MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0

MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0
MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0
MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0
MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0
MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0
MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0
MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0
MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0
MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0
MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0
MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0
MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0
MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0
MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0
MAXXUS Masážne kreslo ® MX 15.0
MAXXUS MX 15.0 - masážní židle s inteligentní 3D masážní funkcí

Inovativní 3D technika masážní křesla Premium MAXXUS® MX9.0 vytváří nové standardy pro dokonalý odpočinek a regeneraci v oblasti bezpečnosti vašeho domova.
Vysoce kvalitní zpracování, stejně jako nadčasový a elegantní design, se spojují do harmonické wellness oázy ve vašem obývacím pokoji. Operace je intuitivní a podporuje vzácné chvíle relaxace.

MX 15.0: Snadná manipulace a uklidňující relaxace
Masážní křeslo MAXXUS® MX 15.0 působí svým moderním a elegantním designem.

Jednoduchá a čistá manipulace s kokpitem umožňuje intuitivní používání masážní židle MAXXUS® MX 15.0 a je tedy naprosto bez stresu.

Rozmanité možnosti masáž židle pohybují od 92 vzduchových polštářích, které jsou rozmístěny po celé židli a masážních rukou a smyslové detekce nabízejí téměř živý a tím plně automatické masážní zkušenosti revoluční 3D technologii.

Speciální vlastnosti masážního křesla MX 15.0
Kromě obecných vlastností masážního křesla MAXXUS® MX 15.0 bychom zde chtěli zvýraznit výhody.

Technika 3D a vzduchový polštář vedou k extrémně všestrannému použití masážní židle, která přesahuje normální masáž.

Například relaxační cvičení protahování jsou možné a otevírají úplně nový svět relaxace svalů.

Pasový úsek (bedrový úsek)
Tento program uvolňuje svaly protahováním. Zde jsou telata pevně upevněna vzduchovým polštářkem v nohové jednotce. Pak se opěradlo dostane do vodorovné polohy a nožní jednotka zatáhne nohy dolů. Proto je způsobeno účinné a jemné protahování.

Protahování nohou (protahování)
V ležaté poloze jsou nohy střídavě protaženy pohybem nahoru a dolů. Vzhledem k tomu, že špatně nakloněné svaly na nohou - kvůli nadměrnému tahu na bedra - mohou vést k bolesti zad, tento program také přispívá k novému druhu relaxace, která může zmírnit nízkou úroveň bolesti.

Magnetické terapie (neinvazivní)
Neinvazivní magnetická terapie je určena k podpoře krevního oběhu a buněčného metabolismu. Magnetické střídavé pole indukují elektrické napětí v těle. Mohly by pozitivně ovlivnit chemické a fyzikální procesy na buněčných membránách.

Thai masáž nohou
Pro masáž chodidel jsou v nohách integrovány válečky. Noha masáž má vliv na celé tělo, jsou masírována v podrážkách mnoho nervů, které běží po celém těle. Intenzitu masáže nohou lze nastavit ve třech stupních.

Noha polštář vzduchové masáže
Noha a lýtek Masáž se provádí celkem 38 jednotlivých vzduchových polštářích. Intenzita je nastavitelná ve třech stupních. Při této masáži noha masážní přístroj automaticky provede funkci úsek.

Oxid infrazářič
Uhlíková vlákna, která procházejí celou zadní částí židle, po krátké době uvolňují příjemné teplo ve formě hluboce působícího infračerveného záření. Takže je podporována nejen masáž nebo relaxace svalů, ale také zvyšuje celkovou pohodu.

Arm polštář vzduchové masáže
Tento program masíruje zbraně, stejně jako přechod k ramenům. 26 vzduchových polštářů zajišťuje příjemnou a uvolněnou všestrannou masáž ramene a ramene. Opět můžete upravit intenzitu ve třech etapách podle vašich osobních potřeb.

Back-Pas-Twist
Tento masážní styl změní boky zleva doprava pomocí vzduchových polštářů. Mezitím další polštáře provádí "Hip-Swing Massage". To je zvláště užitečné pro uvolnění dolní části zad a protahování všech spojovacích svalů v oblasti kyčle mezi zády a nohy.

Swing Hip
Zde je zaměřena masáž kyčle. Sedák a sedák
Mechanismus "Swing Hip" pracuje ruku v ruce, čímž zvyšuje flexibilitu boků, hýždí a dolní části zad.

Neck stretch
Osmi airbagů v oblasti krku poskytují uklidňující masáž krku a ramen. Kromě toho tato masáž způsobuje prodloužení krku. Vzduchové polštáře jemně vedou hlavu ze strany na stranu!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Špatný Dobrý
Captcha
96 249,45Kč
Cena bez DPH: 79 545,00Kč
 • Dostupnost: expedujeme do 3 až 5 dní
 • model:Model: 600065-00019-0001
 • SKU: 4260244715092

Nejprodávanější

     zatížitelný max do 75 kg     včetně montážního materiálu pro betonovou stěnu  Držák na boxovací pytelMasivní držák na stěnu vyrobený z vysoce kva..
884,51Kč
Cena bez DPH:731,00Kč
Gorilla Sports Rotační posilovač zápěstí
-57 %
Rotační posilovač zápěstí je skvělou a účinnou pomůckou při posilování svalů předloktí.  Jednoduchým pohybem navíjení zátěže dokonale procvičíš předl..
259,00Kč 600,00Kč
Cena bez DPH:214,05Kč
Gorilla Sports Puzzle podložka na cvičení 8 ks Gorilla Sports Puzzle podložka na cvičení 8 ks
-15 %
Puzzle podložka na cvičení 8 ks- Set se skládá z 8 kusů čtverečních rohoží- Puzzle rohož chrání podlahu a tlumí zvuky při tréninku. Vhodné jako ochran..
690,00Kč 815,54Kč
Cena bez DPH:570,25Kč
Délka: 30 cmŠířka: 8 cmMateriál: odolná bavlna s elastanemdodávka: 1 pár (2 kusy)..
353,32Kč
Cena bez DPH:292,00Kč
Gorilla Sports Stojan na závaží a činky 30/31 mm
-46 %
Stojan na závaží a činky  Rozměry a specifikace:  Profesionální úložiště pro kotouče, jednoručky a tyče s průměrem otvoru 30 / 31mm  Stabilita díky s..
2 600,00Kč 4 800,00Kč
Cena bez DPH:2 148,76Kč
Cookies
S cílem zajistit řádné fungování této webové lokality ukládáme někdy na vašem zařízení malé datové soubory, tzv. cookie.