Menu
Your Cart

MAXXUS Masážne kreslo ® MX 9.0Z – šampanské

MAXXUS  Masážne kreslo ® MX 9.0Z – šampanské
-7 %
MAXXUS Masážne kreslo ® MX 9.0Z – šampanské
MAXXUS® MX 9.0Z - masážní křeslo s inteligentním masážní funkcí


Barva: šampaňské

MAXXUS® masážní křeslo MX 9.0Z pokračuje v naší sérii vysoce kvalitních masážních křesel, kompaktní a inteligentní nástupce MX 9.0, pokračovala. Kompaktní konstrukce nastavuje nový standard pro dokonalou relaxaci a regeneraci v bezpečí domova. Vysoce kvalitní zpracování, stejně jako nadčasový a elegantní design, se spojují do harmonické wellness oázy ve vašem obývacím pokoji. Operace je intuitivní a podporuje vzácné chvíle relaxace.

Masážní křeslo MAXXUS® MX 9.0Z má moderní a elegantní design. Jednoduché a jasné provozovat kontrolní a klávesové zkratky vzdálených v loketní opěrce využívají masážní křesla intuitivní a proto naprosto bezproblémová.

- 5 Automatické masáže
- 5 další masážní techniky
- vzduchová masáž
- ohřívač zad
- nohou a masáž nohou
- Inteligentní masážní funkcí

- „Zero zeď“ (The židle klouže - v leže - „samo o sobě“, a ne zpět)
- „Zero Gravity“ (vodorovné polohy, ve které jsou nohy nad těžiště jsou "

- Masáž vzduchového polštáře v rameni
- Masáž chodidel
- Masáž vzduchového ramene
- ohřívač zad
- klávesové zkratky v loketní opěrce

Technologie „Zero-Wall“ je velmi blízko k židli, aby se zády o zeď. Minimální vzdálenost 10 cm je dokonale přiměřená! Tyto masážní křeslo soupravy nejsou jen zpět, ale „srolovat“ v kolem Slunce polohách a dosáhnout pozice Zero-Gravity.

Thai masáž nohou
U paty jsou masážní válečky integrovány v noze přístroje. Noha masáž má vliv na celé tělo, jsou masírována v podrážkách mnoho nervů, které běží po celém těle. Intenzitu masáže nohou lze nastavit ve třech stupních.

Noha polštář vzduchové masáže
Noha a lýtek Masáž se provádí celkem 38 jednotlivých vzduchových polštářích. Intenzita je nastavitelná ve třech stupních. Při této masáži noha masážní přístroj automaticky provede funkci úsek.

Arm polštář vzduchové masáže
Tento program masíruje zbraně, stejně jako přechod k ramenům. 26 vzduchové polštáře poskytují komfortní a relaxační „All-masáž“ paže a ramenní oblasti. Opět platí, že si můžete nastavit intenzitu ve třech etapách, aby vyhovoval vašim osobním potřebám.

Je MX 9.0Z právo masážní křeslo pro mě?
MX 9.0Z vhodné díky kompaktní konstrukci, dokonce s malým prostorem velmi dobře. Technologie „Zero-Wall“ umožňuje židli také poskytovat téměř přímo na zeď a ještě k pohonu v poloze „Zero Gravity“! Tak, tento všestranný nabízí silnou alternativou k rozšířeným masážní křeslo modely. Upozorňujeme, že křeslo pro lidi nad 1,85m není vhodná. Také zvláště široce postavený člověk by měl ještě před nákupem, naleznete širokou sedadla 52cm. Tento kompaktní křeslo je součástí kompletní řady vysoce kvalitní masážní křeslo od naší společnosti. V případě, že MX 9.0Z není vhodným masážní křeslo pro vás, příští největší křeslo setkal (MX 10.0Z) nebo naše premium model (MX 20.0Z) a osobní, zda ještě lepší. Pokud si nejste jisti, který ze židle pro vás to pravé, těšíme se na vaši výzvu, aby vám osobně poradí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Špatný Dobrý
Captcha
51 400,00Kč
55 069,52Kč
Cena bez DPH: 42 479,34Kč
  • Dostupnost: expedujeme do 3 až 5 dní
  • model:Model: 4260244714422
  • SKU: 4260244714422

Nejprodávanější

     zatížitelný max do 75 kg     včetně montážního materiálu pro betonovou stěnu  Držák na boxovací pytelMasivní držák na stěnu vyrobený z vysoce kva..
884,51Kč
Cena bez DPH:731,00Kč
Gorilla Sports Rotační posilovač zápěstí
-57 %
Rotační posilovač zápěstí je skvělou a účinnou pomůckou při posilování svalů předloktí.  Jednoduchým pohybem navíjení zátěže dokonale procvičíš předl..
259,00Kč 600,00Kč
Cena bez DPH:214,05Kč
Gorilla Sports Puzzle podložka na cvičení 8 ks Gorilla Sports Puzzle podložka na cvičení 8 ks
-15 %
Puzzle podložka na cvičení 8 ks- Set se skládá z 8 kusů čtverečních rohoží- Puzzle rohož chrání podlahu a tlumí zvuky při tréninku. Vhodné jako ochran..
690,00Kč 815,54Kč
Cena bez DPH:570,25Kč
Délka: 30 cmŠířka: 8 cmMateriál: odolná bavlna s elastanemdodávka: 1 pár (2 kusy)..
353,32Kč
Cena bez DPH:292,00Kč
Gorilla Sports Stojan na závaží a činky 30/31 mm
-46 %
Stojan na závaží a činky  Rozměry a specifikace:  Profesionální úložiště pro kotouče, jednoručky a tyče s průměrem otvoru 30 / 31mm  Stabilita díky s..
2 600,00Kč 4 800,00Kč
Cena bez DPH:2 148,76Kč
Cookies
S cílem zajistit řádné fungování této webové lokality ukládáme někdy na vašem zařízení malé datové soubory, tzv. cookie.